مینگ چی کو تنها چند روز پس از آغاز فرایند تولید و عرضه آیفون 11 و نسخه پرو و پرو مکس آن اقدام به انتشار اولین شایعات مربوط به آیفون 20 کرده است.

مینگ چی کو اعلام کرده که اپل در طراحی آنچه امروزه با عنوان آیفون 20 یا آیفون 12 شناخته می‌شود، تصمیم به استفاده از طراحی مشابه با آیفون 4 دارد. گوشه‌ها و کناره‌های آیفون‌های معرفی شده در سال 2020 به صورت تخت و بدون انحنا ساخته می‌شوند که شباهت بسیار زیادی به آیفون 4 معرفی شده در سال 2010 خواهد داشت.

اپل احتمالاً به مناسبت آغاز دهه 2020 میلادی نام تلفن هوشمند سال آینده خود را با عنوان آیفون 20 معرفی خواهد کرد. علاوه بر این، طراحی به کار گرفته شده در تولید این تلفن هوشمند شباهت زیادی به آیفون 4 خواهد داشت که در اولین سال از دهه 2010 معرفی شده بود.

بر اساس شایعات منتشر شده توسط مینگ چی کو، آیفون 20 قرار است دارای لبه‌های مستطیلی شکل داشته باشد و ابعاد این دستگاه همانند یک مکعب مستطیل کشیده با ضخامت بسیار کم خواهد بود. گفتنی است که اپل در سال 2018 نیز در زمان معرفی آیپد پرو نسل 3 از این طراحی برای بار دیگر استفاده کرده بود و حالا این شرکت تصمیم دارد تا در تولید آیفون‌های جدید خود نیز از این طراحی استفاده کند.

البته مینگ چی کو تأکید کرده که آیفون معرفی شده در سال 2020 میلادی همچنان دارای انحنای بسیار کمی خواهد بود که به پنسل شیشه‌ای محافظ روی نمایشگر اولد آن مربوط می‌شود. این در حالی است که اپل این انحنا را در آیپد پرو نسل 3 حذف کرده بود.

گفتنی است که این تلفن هوشمند احتمالاً در جریان کنفرانس سپتامبر سال آینده آماده عرضه به بازار می‌شود و اپل فرایند تولید و طراحی این محصول را از چند ماه آینده آغاز می‌کند.